Radek Verner je pianista, klávesista a zpěvák z moravských Brankovic. Je nejstarším ze tří sourozenců (chlapců), kteří se narodili Františce a Rostislavu Vernerovým. Navštěvoval ZŠ Brankovice a následně SIŠ Brno Charbulova. Vojnu strávil v uniformě hradní stráže. Hudbou se zabýval od dětství, kdy začal zpívat a doprovázet se na varhany v brankovickém kostele.

Dnes je profesionálním hudebníkem, který má za sebou LŠU v Kyjově, obor piáno. Jako bigbítový muzikant si prošel angažmá v úspěšných kapelách Sára, Sheron nebo Street 69.

Nyní se kromě revivalového projektu věnuje hudebním one man show k jakýmkoliv příležitostem. Vyniká šíří svého záběru, který obsahuje lidové písně, popové klasiky, rockové vypalovačky i balady. Program dokáže přizpůsobit jakékoli příležitosti a dá se výborně kombinovat (zvláště při plesech a celovečerních programech) s repertoárem Karel Gott revivalu Morava. Plesy, které probíhají v režii Karel Gott revivalu Morava, tak nejsou jen o očekávaném zpěvníku, ale svěže se prolínají veškeré hudební žánry, hudba, jež zaujme všechny generace.